مجموعه آرت آسفالت شما را به خرید بهترین محصولات تامین قطعات و تجهیزات کارخانه آسفالت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قيمت یاتاقان رولبرینگ مخروطی ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش یاتاقان رولبرینگ صنعتی مخروطیلیست قیمت انواع یاتاقان بلبرینگ و رولبرینگ صنعتیخرید یاتاقان مخروطی ارزان از سایت های تخصصیاستعلام قیمت روز یاتاقان رولبرینگقیمت یاتاقان رولبرینگ

یاتاقان رولبرینگ در گروه چرخنده های صنعتی دسته بندی می شود که کاربرد وسیعی در صنعت دارد. بلبرینگ ها می توانند بار های شعاعی و بار های محوری را تحمل کنند و معمولاً در جا هایی به کار می روند که بار به نسبت کوچک باشد. قيمت یاتاقان رولبرینگ مخروطی ایرانی بسته به کیفیت آلیاژ های تولیدی این محصول در بازار متفاوت است.

قيمت یاتاقان رولبرینگ مخروطی ایرانی

فروش یاتاقان رولبرینگ صنعتی مخروطی

فروش یاتاقان رولبرینگ صنعتی مخروطی

فروش یاتاقان رولبرینگ صنعتی به منظور استفاده از این محصول در صنایع مختلف با روش های مختلفی انجام می شود. یاتاقان روبلبرینگ در گروه چرخنده های صنعتی دسته بندی می شود که می تواند طرز کار چرخشی از خود به نمایش بگذارد.

در یاتاقان رولبرینگ بار از لایه خارجی به گوی‌ های انتقال داده می‌شود و سپس از گوی ها فشار به لایه خارجی منتقل می‌شود. طرز کار این یاتاقان ها به دلیل این که گوی ها کروی هستند و نقطه تماس شان با لایه های درونی و بیرونی بسیار کم است بسیار نرم حرکت می کند. در این زمینه یک مشکل به وجود می‌آید و آن این است که چون محل تماس کوچک است اگر فشار به گوی‌ ها وارد شود می تواند موجب تغییر شکل یا خرد شدن گوی ها شود که در این زمان برای حل این مشکل یاتاقان های غلتکی یا یاتاقان های غلتکی مخروطی شکل طراحی شدند.

استفاده از یاتاقان های غلتکی مخروطی شکل در صنایع مختلف دیگر مشکلات انواع یاتاقان های معمولی را ندارند. یاتاقان های رولبرینگ دارای نمونه های مختلفی هستند که در این زمینه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رولبرینگ استوانه‌ ای
 • رو لبرینگ مخروطی
 • رولبرینگ بشکه ای
 • رو لبرینگ سوزنی کف گرد
 • رولبرینگ استوایی کف گرد
 • رو لبرینگ بشکه ای کف گرد
 • رولبرینگ سوزنی
 • رولبرینگ خود تنظیم

لیست قیمت انواع یاتاقان بلبرینگ و رولبرینگ صنعتی

لیست قیمت یاتاقان بلبرینگ و رولبرینگ صنعتی بسته به نحوه کاربرد آن ها و هم چنین بسته به اندازه و سایز آن ها متفاوت خواهد بود. یاتاقان بلبرینگ و رولبرینگ صنعتی دارای تفاوت هایی با یکدیگر هستند در این زمینه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در رو لبرینگ ها سطح تماس ساچمه با سطوح به صورت یک خط است. در صورتی که در بلبرینگ ها این سطح تماس به صورت نقطه ای است.
 • رولبرینگ ها در واقع گروه از خانواده بلبرینگ ها هستند، با این تفاوت قابلیت تحمل بار بیشتر و سرعت پایین تری را دارند.

نمونه های مختلفی از انواع یاتاقان مخلوطی و دیگر نمونه های آن  در برند های ایرانی تولید می شوند. در مجموعه تولیدی این محصولات از استاد دار ترین تکنولوژی ها و مواد اولیه استفاده می شود. کارشناسان حاضر در این خط تولیدی ها تمام تلاش خود را به کار می‌برند تا با توجه به نوع عملکرد  این اجناس سعی کند تا نرخ های متناسب را برای آن ها تعیین نمایند.

کیفیت هایی که در این اجناس از طرف کارشناسان لحاظ می‌شود بسیار متنوع است و از این جهت بسیار مورد پذیرش مصرف کنندگان قرار می‌گیرد. در راستای توصیف بهتر این موضوع در سایر محصولات تولید شده در این خط تولید استاندارد های مختلف پیاده می‌شود و این قطعه ها با کیفیت تولید می شوند که می توانند در زمینه کاربرد در صنایع مختلف و هم چنین به منظور صادرات به دیگر کشور ها مورد توجه واقع شوند.

خرید یاتاقان مخروطی ارزان از سایت های تخصصی

خرید یاتاقان مخروطی ارزان از سایت های تخصصیخرید یاتاقان مخروطی ارزان از سایت های تخصصی امروزه یکی از بهترین راه های تهیه این محصول می باشد. تنوع عرضه انواع رو برینگ و بلبرینگ صنعتی در بازار باعث شده است که تنوع بسیار زیادی در قیمت این محصولات دیده شود. زمانی که مشتریان برای خرید این محصول به مراکز مراجعه می کنند باید به دقت در تفاوت بلبرینگ ها و نرخ‌ قيمت یاتاقان رولبرینگ که روی آن ها تعبیه شده است توجه نمایند تا بتوانند بهترین مدل های بلبرینگ و رولبرینگ را بر حسب کارایی مخصوص آن ها با قیمت مناسب خریداری نمایند.

فروش انواع یاتاقان از سایت‌ های تخصصی باعث کاهش قيمت یاتاقان رولبرینگ در نمونه های مختلف می شود و این یکی از مهم ترین فوایدی است که می‌تواند از طریق این مراکز نصیب خریداران شود.

سایت های تخصصی فروش انواع یاتاقان توسط تولید کننده های عمده مورد حمایت قرار می گیرد. از این رو قیمت هایی که در این سایت‌ ها درج می‌شود. قیمت تعیین شده ای است که تولیدکننده های عمده روی این محصولات  درج می نمایند.

استعلام قیمت روز یاتاقان رولبرینگ

استعلام بروزقیمت یاتاقان رولبرینگ با توجه به فعالیت گسترده تولید کننده های عمده این محصول در سایت های تخصصی اینترنتی در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می‌شود. قيمت یاتاقان رولبرینگ همانند دیگر کالا های تولید شده در برند های ایرانی می‌تواند طبق عوامل مختلفی متغیر باشد.

در کنار عوامل کیفی و مشخصه های انواع یاتاقان که می‌توانند روی تعیین قیمت این محصول تاثیر داشته باشند، نحوه خرید و فروش این کالا نیز تاثیر بسیار زیادی روی قیمت نهایی آن  ها دارد. به عنوان مثال در خرید عمده قیمت متعادل تری در زمینه فروش انواع قيمت یاتاقان رولبرینگ نسبت به خرید جزئی به مشتری اعلام می شود. در راستای توصیف بهتر این موضوع مشتریان باید در زمینه خرید این قطعات صنعتی به صورت عمده اقدام نمایند تا بتوانند از شرایط ویژه‌ ای که برای خریداران عمده از لحاظ قيمت یاتاقان رولبرینگ ،در نظر گرفته شده است. نهایت استفاده را داشته باشند .

تنوع عرضه یاتاقان های صنعتی در بازار بسیار زیاد است و این محصولات طبق کارایی که می توانند در قطعات صنعتی داشته باشند مورد نام گذاری قرار می گیرند. 

 از جمله پرفروش‌ ترین انواع یاتاقان صنعتی در بازار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • یاتاقان صنعتی لغزشی
 • یاتاقان صنعتی غلتشی

 

قیمت یاتاقان رولبرینگ

در تولید هر یک از این یاتاقان ها از آلیاژ های صنعتی مختلف استفاده می‌شود. مهم‌ترین آلیاژ هایی که در صنعت تولید انواع یاتاقان مورد توجه قرار می گیرند شامل آلیاژ مس، آلیاژ مس و برنز، آلیاژ آلومینیوم و آلیاژ های نقره  و آلیاژ های کادمیوم می باشند.

  آلیاژ استفاده شده در هر یک از یاتاقان های صنعتی در نهایت مشخصات و کاربرد های متفاوتی روی آن ایجاد می کنند. از این رو در بازار یاتاقان های صنعتی در ظرفیت های ویژه به فروش می‌ رسند که می‌ توانند با توجه به ظرفیتی که دارند در صنایع تولید قطعات صنعتی  مختلف مورد استفاده قرار گیرند.

در راستای تنوع آلیاژهای کاربردی این محصولات، تنوع قيمت یاتاقان رولبرینگ نهایی آن ها قابل درک است.

مجموعه آرت آسفالت شما را به خرید بهترین محصولات تامین قطعات و تجهیزات کارخانه آسفالت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

[WPSM_COLORBOX id=1374]

1

یک پاسخ به “قيمت یاتاقان رولبرینگ مخروطی ایرانی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید