مشاوره و سفارش

خط گاز سوز کارخانه آسفالت :

اجرای خط گاز سوز کارخانه آسفالت و دو گانه سوز ، سه گانه سوز کردن مشعل توربوجت درایر و مشعل اویل هیتر در سراسر شهر ها و کشور های همسایه با قطعات با کیفیت و گارانتی یکساله توسط اکیپ متخصص و ماهر این امر صورت می گیرد.

الکتروموتور :

خرید اینترنتی الکتروموتور در سطح کشور از نمایندگی های فروش امکان پذیر است. الکتروموتور یک دستگاه الکترومکانیکی می باشد که به منظور تبدیل انرژی الکتریکی به مکانیکی مورد استفاده قرار می گیرد. مشتریان در صورت مایل بودن به خرید این دستگاه می توانند به سایت های فروش مراجعه کرده و به اختیار خود یک نمونه از این دستگاه را سفارش بدهند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
قاشقک فلزی الواتور کاسه ای-سفارشیموجود۳۵٫۰۰۰
قاشقک فلزی الواتور جوشی ۱۲۰ تنی-سفارشیموجود۴۵۰٫۰۰۰
رولبرینگ مخروطی کویو سوزنی-سفارشیموجودتماس بگیرید
سیلو توزیع فلزی-سفارشیموجود۷۵٫۰۰۰٫۰۰۰
خشک کن ماسه ریز-سفارشیموجود۱۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰
مشعل گازوئیلی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مکانیزاسیون کارخانه ای معمولا شامل چندین بخش تخصصی مکانیکال،الکترونیکال می باشد.هر کارخانه آسفالت با دارا بودن حداقل ۲۵ الکتروموتور-گیربکس و با بیش از صد مورد قطعات و تجهیزات داینامیک و پنوماتیک انتقال قدرت و سیالات، وضعیت پیچیده ای را به لحاظ ساخت ،تعمیر و نگهداری دارا بوده و مجموعه آرت آسفالت با بهره گیری از تولید کنندگان ، عرضه کنندگان و متخصصان با سابقه امر در جهت سهولت دسترسی سریع و آسان برای تامین قطعات و تجهیزات کارخانه آسفالت بصورت کلی و جزیی بنا گردیده است.

مدیر مجموعه آرت آسفالت

یاسین ابراهیمی نسب

Call Now Buttonتماس بگیرید